Ma a Vértesi Tájjáró Csókakő – Gánt szakaszát jártuk végig. Borongós idő volt, de néha-néha megmutatta magát a napocska is. A tavasz első hírnökei a csodálatos virágok is előbújtak, odvas keltike, tavaszi hérics, orvosi tüdőfű, ibolya, bogláros szellőrózsa. Túránk során nem győztük csodálni őket, végig kísért bennünket a madarak éneke is. Utunk során kidőlt tájékoztató táblákkal is találkoztunk, kár hogy nincsenek karbantartva, felújítva. A mai nap ismét részese lehetünk a természet ébredésének, a virágzó tájnak.
Köszönet a résztvevőknek!
A fotókért kattints a képre!
