Reguly Antal emléktúra
17807
wp-singular,page-template-default,page,page-id-17807,wp-theme-bridge,bridge-core-3.3.4.7,qode-optimizer-1.2.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-smooth-scroll-enabled,qode-theme-ver-30.8.8.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive
 

Ma részt vettek a Vadrigók a Bakonyban a Reguly Antal Emléktúrán, Viki vendégként tartott velünk.

Az idén a 12 km-es új távot választottuk 315 m szinttel. Porváról volt a rajtolás, Szentkút-forrás. Fiatalító-forrás, Zirc, Reguly Antal Múzeum.

A szervezők egy feltételes ellenőrző ponttal kedveskedtek a túrázóknak, meglepetés lekváros fánkkal.

Vidám hangulatban, tavaszi napsütésben túráztunk. Az Ösvénytaposó Baráti Társaságnak köszönet a remek, színvonalas szervezésért!

 

A fotókért kattints a képre!