Ma részt vettek a Vadrigók a Bakonyban a Reguly Antal Emléktúrán, Viki vendégként tartott velünk.
Az idén a 12 km-es új távot választottuk 315 m szinttel. Porváról volt a rajtolás, Szentkút-forrás. Fiatalító-forrás, Zirc, Reguly Antal Múzeum.
A szervezők egy feltételes ellenőrző ponttal kedveskedtek a túrázóknak, meglepetés lekváros fánkkal.
Vidám hangulatban, tavaszi napsütésben túráztunk. Az Ösvénytaposó Baráti Társaságnak köszönet a remek, színvonalas szervezésért!
A fotókért kattints a képre!
