Mai napon Nőnapi meglepetés túrán 10 fővel vettünk részt Horváth István túravezető által hirdetett túrán. Balatonfüredről – Balatonarácsig a Koloska völgyön keresztül túráztunk. Megcsodáltuk a Koloska hársfát a sziklák ölelésében. A Koloska sziklák pihenőjénél a túravezető felköszöntötte a Nemzetközi Nőnap alkalmából a hölgyeket és átadta az örök tulipánokat, nagy meglepetés és öröm volt. Utunk során megnéztük az Arácsi Vadasparkot, és a túra végén betértünk az Arácsi cukrászdába egy finom süteményre.
Tavaszi ragyogó napsütésben, vidám társasággal töltöttük a napot.
Köszönet Istvánnak a remek, kiváló túráért!
A fotókért kattints a képre!
