Kihívás napja
17916
wp-singular,page-template-default,page,page-id-17916,wp-theme-bridge,bridge-core-3.3.4.7,qode-optimizer-1.2.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-smooth-scroll-enabled,qode-theme-ver-30.8.8.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive
 

Ma 3 Vadrigó a Petőfi parkból indulva bringával tettünk egy kört e jeles nap alkalmából.

Viszonylag nagy forgalomban tekertünk Rácbányáig. Utána felmentünk a Millenniumi emlékműhöz itt egy kicsit pihentünk. Bánya- tónál megnéztük a hattyúkat. Innen a Háromágúhoz mentünk itt elkezdett csepegni az eső. Mire észbe kaptunk már leszakadt az ég.🌦️ Buszmegállóban megvártuk, csillapodjon. Mire Én hazaértem már meg is száradtam. Köszönöm a lelkes társaimnak, hogy velem tartottak. 🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🚴🏻‍♀️

 

A fotókért kattints a képre!