Ma 3 Vadrigó a Petőfi parkból indulva bringával tettünk egy kört e jeles nap alkalmából.
Viszonylag nagy forgalomban tekertünk Rácbányáig. Utána felmentünk a Millenniumi emlékműhöz itt egy kicsit pihentünk. Bánya- tónál megnéztük a hattyúkat. Innen a Háromágúhoz mentünk itt elkezdett csepegni az eső. Mire észbe kaptunk már leszakadt az ég.🌦️ Buszmegállóban megvártuk, csillapodjon. Mire Én hazaértem már meg is száradtam. Köszönöm a lelkes társaimnak, hogy velem tartottak. 🚴🏻♀️🚴🏻♀️🚴🏻♀️
A fotókért kattints a képre!
