Tegnapi napon megkezdtük Egyesületünkbe a jelzésfestést. A Velencei- hegység Lovasberény területén a sárga sáv felújítását. Mindenkinek köszönöm a munkáját! Pár kép a munkatúráról—->
A fotókért kattints a képre!