Kedves Túratársak!
10 lelkes „vadrigó” május első hétvégéjén kerékpárral teljesítette a Horizont kerékpáros kalandtúra Fehérvárcsurgótól Veszprémig terjedő szakaszát (108 km, +1833 m; -1738 m), ezzel begyűjtött 9 db pecsétet. Persze a három nap nem ennyiből állt. Első nap Székesfehérvárról Fehérvárcsurgón keresztül tekertünk Zircig (ez 63,2 km volt 786 m szinttel). Második nap Zircről Bakonybélen keresztül mentünk Herendig (56,1 km, 890 szint). Harmadik napon Herendről Veszprémen keresztül kerekeztünk vissza Székesfehérvárra (71,9 km, 358 m szint). Így összesen 191,2 km és 2034 m szint lett a vége. Szép teljesítmény, főleg attól a 7 embertől, akik hagyományos kerékpárral tették meg ezt a távot, hiszen volt olyan szakasz, ami ebike-kal is kihívás volt. Nagyon büszkék vagyunk rátok Kiss Ági, Margó, Zsuzsa, Erika, Karcsi, Pisti és Miklós! Erika sógornője, Magdi, két kisunokájával Herenden frissen sütött házi kenyérrel és sajtos rudacskákkal, zsírral és lilahagymával várt minket a szállásunk előtt, amit nagyon köszönünk nekik! Igaz, hogy a túra nehéz volt, de a csodálatos útvonal, a kellemes idő és az élmények kárpótoltak minket (nem biztos, hogy mindenki így gondolja).
A fotókért kattints a képre!

