Györkönyi 2026 Értéktúra!
Ma egy kicsit másképp túráztunk.
A csapat egyik fele már tavaly is részt vett az eseményen. Sok jót hallottunk róla így most már tizenhárman vágtunk neki a túrának.
Igazi tavaszi időt sikerült megnyernünk. Rajtunk kívül még sokan döntöttek úgy, hogy eljönnek. Végigjártuk a Cikta tanösvényt, szőlős birtok mellett haladtunk. A fenyves illata még az orrunkban. Kedves vendéglátás, élmény személyszállítás dobta fel a napunkat. Tavalyi kerekes túránkon Györköny pincesoron volt a szállásunk. Sok szép emlék eszünkbe jutott.
Fotókért kattints a képre!
