GLOW VIII. Várgesztes
17891
wp-singular,page-template-default,page,page-id-17891,wp-theme-bridge,bridge-core-3.3.4.7,qode-optimizer-1.2.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-smooth-scroll-enabled,qode-theme-ver-30.8.8.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive
 

Az elmúlt napok esőzései és a tavalyi túra emlékei megerősítette bennünk, hogy a 20 km táv helyett elég lesz Nekünk a 10 km is. Így amikor a várgesztesi faluházba értünk, a regisztrációnkat átminősítettük. Az első ellenőrzőpontig 2 km-en a sáros, csúszós emelkedőn mentünk, ami igencsak megnehezítette a haladást a Szép Ilonka-forrásig. Utána is gyűjtöttük a sarat a cipőinkkel, de egy kicsit könnyebb volt. Mátyás-kúti ellenőrző pontnál előkerült Pisti gombás szatyra is . 9 km után már csak lefelé mentünk, ami szintén nem volt egyszerű a sárral és a nagy kövekkel tűzdelt útvonalon. Célban várt Minket a megérdemelt ellátmány a zsíroskenyereket felváltották az egészséges Vegán szendvicsek, csicseriborsó, szójabab, lencse és társai. Azért hazafelé megbeszéltük, hogy pörköltet még eszünk ma.

 

A fotókért kattints a képre!