Április 26.-án a tavaszt köszöntöttük. Az idén, mintha a Tavasztündér kissé bealudt volna. A szeles időjárásban azért már éreztük a tavaszias jobb időt. A természet már ébredez.
A 15-ös távot választottuk. Gyapjaszsák, Bence-hegy kilátó, Likas-kő, Angelika-forrás. A jól ismert dimbes-dombos terepen hamar végig mentünk. A korai rajt miatt jól lakottan délben már a buszon ültünk.
Mikink még meglepett minket 1-1 panna cottával.
A fotókért kattints a képre!
