2026. Április 26: Tavaszköszöntő túra a Velencei-hegységben
17876
wp-singular,page-template-default,page,page-id-17876,wp-theme-bridge,bridge-core-3.3.4.7,qode-optimizer-1.2.2,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-smooth-scroll-enabled,qode-theme-ver-30.8.8.7,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-8.7.2,vc_responsive
 

Április 26.-án a tavaszt köszöntöttük. Az idén, mintha a Tavasztündér kissé bealudt volna. A szeles időjárásban azért már éreztük a tavaszias jobb időt. A természet már ébredez.

A 15-ös távot választottuk. Gyapjaszsák, Bence-hegy kilátó, Likas-kő, Angelika-forrás. A jól ismert dimbes-dombos terepen hamar végig mentünk. A korai rajt miatt jól lakottan délben már a buszon ültünk.

Mikink még meglepett minket 1-1 panna cottával.

A fotókért kattints a képre!