2026.05.13-án részt vettünk az Aranyjelvényes Túravezetők Klub szervezésében a dunaújvárosi Papírmúzeum látogatásán.
A múzeum fő látványossága a Kalandos papírtörténet című kiállítás, amely bemutatja a papír és a vízjelek történetét.
Pelbárt Jenő igazgató úr nagyon színvonalas tárlatvezetése az i. sz. 105 -től napjainkig ismertette a papírkészítést.
Köszönjük, hogy részt vehetünk!
A fotókért kattints a képre!
