Ma fél tucat vadrigó berepült a nemesvámosi Sárkány-völgybe! Megmásztuk a Som-hegyet a lementünk a Sárkány-völgybe, kálvária dombon szép kilátás volt a Balatonra. Szeles tavaszi időben, emelkedőkkel tarkított utunk kellemes tempóban és jó hangulatban hamar célba ért. Még egy kör helyett inkább a pizzát és hamburgert választottuk.
A fotókért kattints a képre!
